Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zanim zapadnie wyrok... - drugie dno zajścia na leskim basenie

Data publikacji: 2015-02-06, Data modyfikacji: 2017-02-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Na lokalnych portalach i stronie policyjnej pojawiła się informacja o awanturze na leskim basenie. 33-letni, pijany mężczyzna miał próbować siłą wejść na kąpielisko. Prawda może okazać się daleko inna, a sprawa wydaje się mieć drugie dno...Policyjny news informuje o zajściu w sposób jednoznaczny. Pijany mężczyzna awanturował się, bo pracownica basenu nie chciała wpuścić go na pływalnię. Nie poddał się badaniu alkomatem - został odwieziony na komendę, gdzie go zatrzymano w areszcie.W ten sposób policyjny referat prasowy zastąpił pracę nie tylko kolegów policjantów, ale i sądu. Jednak z oświadczenia tak jednoznacznie osądzonego mężczyzny wyłania się inny przebieg całego zdarzenia i jeśli jego słowa się potwierdzą, może okazać się, że to leski basen odpowie przed sądem za aroganckie zachowanie jego pracownicy.Z relacji tegoż mężczyzny wynika, że tego dnia był on klientem basenu i korzystał z pływalni. Po pewnym czasie opuścił kąpielisko i razem ze znajomym zjedli pizzę do której wypili po piwie. Nie było jednak mowy o żadnym stanie nietrzeźwości.Po posiłku mężczyzna wrócił na kąpielisko, aby jeszcze popływać. I wtedy to pracownica obiektu odmówiła mu wejścia na basen.Od tego momentu zdarzenie nabiera dynamiki. Mężczyzna wyciąga aparat telefoniczny i chce nagrać wypowiedź recepcjonistki oraz prosi o podanie nazwiska, aby mieć dowód jej - jego zdaniem - nieodpowiedniego zachowania wobec klienta. Kobieta wyrywa i zabiera mu telefon, aby uniemożliwić nagranie, a jej współpracownicy wzywają policję.Mężczyzna, i owszem - był już wtedy bardzo zdenerwowany, ale - szczerze mówiąc - pewnie większość z nas też zareagowałaby w tej sytuacji zdenerwowaniem.Policyjny patrol nie zadał sobie trudu, by ustalić co się tak naprawdę stało tego dnia, tylko zabrał mężczyznę, zakładając, że było jak przedstawiała to pracownica basenu.Zdaje się jednak, że już na komendzie coś zaczęło nie grać w tej historii, bo nie zbadano stanu trzeźwości mężczyzny (!), zatem jaki będzie dowód "głównego powodu" takiego a nie innego zachowania pracownicy i wezwania patrolu policyjnego?Mężczyzna zaś na dowód własnej wersji zdarzenia chce przedstawienia nagrania monitoringu, który jest zainstalowany w obiekcie pływalni. Oby - "tajemniczo" - nie uległ on awarii, jak to zdarza się w takich sytuacjach, gdy pojawiają się wątpliwości.Być może całe zdarzenie nie musiało nastąpić. Być może nadgorliwość i nieuprzejmość recepcjonistki wywołała lawinę późniejszych zdarzeń. Być może mężczyzna był bardzo zdenerwowany, ale z pewnością sprawa nie jest tak jednoznaczna, jak szybko przedstawiły to policyjne, a za nimi inne media lokalne.Przebieg zdarzenia musi być rozstrzygnięty w toku postępowania wyjaśniającego, a potem w sądzie. Nim to jednak nastąpi - staranność dziennikarska wymagałaby zaprezentowania szerokiego spektrum sprawy, a nie pójścia łatwą drogą pogoni za newsem.http://lesko.net.pl/lesko/index.php?option=com_content&task=view&id=2799

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-53342036190817784
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola