Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

NOWY ALBUM O NASZEJ GMINIE

Data publikacji: 2014-11-23, Data modyfikacji: 2014-11-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Towarzystwo Miłośników Leska i Okolic zakończyło realizację projektu ,,Album o gminie Lesko jako instrument promocji turystycznej regionu”. Całkowity koszt realizacji projektu to 23 500,00 PLN, w tym dofinansowanie ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w kwocie 21 000,00 PLN , wkład własny w kwocie 2 500,00 PLN zapewniła naszemu Stowarzyszeniu gmina Lesko. Celem głównym projektu jest promocyjne kształtowanie wizerunku obszaru gminy Lesko wraz z walorami krajobrazowo-przyrodniczymi, atrakcjami turystycznymi, elementami tradycji i kultury oraz miejscami lokalnej oferty turystycznej ważnymi z punktu widzenia historii. Zarząd TMLiO

Pełna treść wiadomości na: http://www.bdk.lesko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=686&Itemid=53
bdk.lesko.pl, Źródło artykułu: bdk.lesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola