Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby komendanta powiatowego PSP w Lesku

Data publikacji: 2018-04-30, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
25 kwietnia 2018 r. st. bryg. Wojciech Krzywowiąza zakończył służbę w Państwowej Straży Pożarnej. Uroczysty apel z okazji zdania obowiązków i zakończenia czynnej służby w jednostkach PSP rozpoczął się o godzinie 13:00, podczas którego, st. bryg. Wojciech Krzywowiąza zgodnie z ceremoniałem pożegnał się ze sztandarem Komendy Powiatowej PSP w Lesku i zdał obowiązki na ręce zastępcy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP mł. bryg. Andrzeja Marczeni. St. bryg. Wojciech Krzywowiąza w swoim przemówieniu podziękował zastępcy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP, staroście leskiemu, pani burmistrz oraz wójtom za wsparcie i pomoc okazywaną w związku z realizacją zadań. Słowa wdzięczności skierował również do służb, instytucji i organizacji, z którymi współpracował podczas długoletniej służby. Pan st. bryg. Wojciech Krzywowiąza służył w Państwowej Straży Pożarnej łącznie ponad 29 lat. Służbę swą rozpoczął w 1989 roku jako podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Po ukończeniu szkoły w 1994 r. jako mł. kpt. został skierowany do służby w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnych w Lesku. 01.02.2006 r. objął stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lesku, na którym to pełnił służbę do dnia dzisiejszego. W czasie służby odznaczony został: – Brązowym Krzyżem Zasługi – Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę – Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej – Złotą Odznaką Za Zasługi w Pracy Penitencjarnej – Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa – Złotym Znakiem Związku OSP – Medalem Za Zasługi dla Podkarpackiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju Z dniem 26 kwietnia 2018 r. pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego PSP w Lesku powierzono bryg. Jackowi Dydkowi. Opracował oraz zdjęcia: st. kpt. Robert Jedynak [See image gallery at podkarpacie.straz.pl]

Pełna treść wiadomości na: podkarpacie.straz.pl/?p=4544
podkarpacie.straz.pl, Źródło artykułu: podkarpacie.straz.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola