Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SPÓR W LESKIM SZPITALU. JAK MOŻEMY POMÓC? ADAM SNARSKI pisze

Data publikacji: 2015-08-26, Data modyfikacji: 2017-02-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Od momentu kiedy rozpocząłem na swojej stronie internetowej, jak też na fanpage prowadzenie cyklu „Człowiek - Podkarpacie - Lesko możliwe zmiany…”, i proszę mi wierzyć, zaangażowałem się w to bardzo - merytorycznie, rzeczowo, ale nie ukrywam, że i emocjonalnie, coraz częściej napotykam na leszczan potrzebujących pomocy lub porady. A ponieważ na co dzień pracuję z tematyką związaną ze sprawami prawnymi, zarządzaniowymi, samorządowymi, jak i medialnymi, staram się podpowiadać, sugerować i służyć swoją wiedzą, ponieważ dla mnie Człowiek-Obywatel jest największą wartością, a władza ma służyć właśnie jemu.Dziś dotarły do mnie wieści o rozpaczliwych staraniach pielęgniarek i całej średniej kadry Szpitala Powiatowego w Lesku o podwyżki, które ostatni raz miały miejsce w 2009 roku. Wiem, jest to metoda gaszenia pożarów, a nie zapobiegania nim, wiem też, że odezwą się w tym momencie głosy przedstawicieli innych zawodów, którzy też nie mają lekko, ale proszę pamiętać, że to ten personel jest naprawdę niedofinansowany w naszym kraju, i to ten personel czuwa nad nami -mieszkańcami przy ciężkich stanach chorobowych, czy nawet w momentach bytu na krawędzi życia i śmierci.W leskim szpitalu pielęgniarkom grożą zwolnienia. W momencie, gdy pozostanie ich niewielka liczba, jedna pielęgniarka będzie musiała pracować za dwie, co przełoży się na jakość świadczonych usług. Dlatego może należało by spiąć siły miasta i powiatu (tak jak przy słusznym i dawno oczekiwanym remoncie drogi powiatowej relacji Załuż - Lesko) i doprowadzić do wspólnego spotkania wszystkich zainteresowanych, a więc dyrekcji szpitala, ZZPiP w SPZOZ w Lesku i wspomnianych władz. Władza powinna być oparciem dla wszystkich mieszkańców i różnych grup zawodowych.......http://mojelesko.pl/index.php/aktualnosci/item/453-spor-w-leskim-szpitalu-jak-mozemy-pomoc

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-4189887691484034010
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola