Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XXIII Podkarpacki Konkurs Poezji Religijnej

Data publikacji: 2013-11-05, Data modyfikacji: 2013-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 
W Bieszczadzkim Domu Kultury odbyły się eliminacje rejonowe XXIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Wzięła w nich udział młodzież ze szkół średnich czterech powiatów: leskiego, brzozowskiego, bieszczadzkiego i sanockiego. Młodzi ludzie prezentowali utwory o tematyce religijnej w trzech kategoriach: recytacja, poezja śpiewana, monodram. Jury w składzie: p.Wioletta Czapka (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie), p. Danuta Pado (Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie), p. Bożena Czuryk (Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku) postanowiło zakwalifikować do finału, który odbędzie się 13.12.2013 r. w Sędziszowie następujące osoby: w kategorii poezja śpiewana -Emilia Krupska, Paulina Szumańska II LO Sanok, Anna Wójcik, Maria Szyndler, Gabriela Malec I LO Brzozów; w kategorii monodram – Monika Juda – Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a osobom nominowanym życzymy dalszych sukcesów. ORGANIZATORZY ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Pełna treść wiadomości na: http://www.bdk.lesko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=615&Itemid=53
bdk.lesko.pl, Źródło artykułu: bdk.lesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola