Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WŁASNE TWÓRCZOŚCI-Konkurs Tańca.

Data publikacji: 2014-02-27, Data modyfikacji: 2014-02-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 17 lutego 2014r. w Bieszczadzkim Domu Kultury odbył się Konkurs Tańca Własne twórczorści dla tancerek Naszych Zespołów. Do Konkursu zgłosiło się 36 osób z zespołu Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki i Foks. Uczestnicy mieli przygotować własne układy taneczne do wybranej przez siebie muzyki. Mogły być grupy 3 osobowe, duety oraz solówki. Wszystkie osoby które wzięły udział w Konkursie przygotowały piękne choreografie, ale jury w składzie Honorata Buczarska Nowakowska, Aleksandra Sztolc i Anna Dziedzic musiało wybrać zwycięzców. I tak, protokół jury brzmiał następująco:W kategorii I (Mini Żabki)1 miejsce: Maja i Maria Grzegorzek2 miejsce (ex equo): Aurelia, Karina i Vivien Ginda Karolina Hawryłko i Maja Kałka3 miejsce: Gaja Chwała i Julia MałekWzięły też udział: Julia Baran i Martyna KulonW kategorii II (Bieszczadzkie Żabki)1 miejsce: Maria Grzegorzek i Aleksandra Wiśniowska2 miejsce: Kaja Bańczak i Nicole Kwiatanowska3 miejsce (ex equo): Kalina Chwała i Natalia Prawda Jagoda Sanecka Urszula Pawłowska Wzięły też udział: Klaudia Biernasiewicz i Inez Kruczek Natalia Bończak Gabriela Gładysz i Maja Mazur Aleksandra ŁukowskaW kategorii III (Foks)1 miejsce: Klaudia Tkacz2 miejsce: Marcelina Bobula, Aleksandra Jankowska oraz Zuzanna Kotyła 3 miejsce: Maria Frańczyk i Marcelina JankowskaUdział wzięły również: Zuzanna Buksztel oraz Dagmara Grudniak Katarzyna Buksztel, Julia Latusek oraz Kinga PodgórskaNagroda od instruktorek trafiła do: Zuzanny Buksztel oraz Dagmary GrudniakNagrody zostały ufundowane przez:- Urząd Miasta i Gminy w Lesku, który zasponsorował słodkości- Bieszczadzki Dom Kultury, który zasponsorował wydruk dyplomów -Pan Marcin Buczarski-Państwo Szelcowie-Pani Dorota Kałka-Pani Barbara Łybyk-Pani Martyna Buszta-Pani Krystyna Mazur-Pani Irena Szmuc- Pan Wojciech Kruczek-Pani Małgorzata KapałkaSkładamy serdeczne podziękowania do tych wszystkich osób, ponieważ dzięki tym pieniądzom udało się nagrodzić wszystkie dzieci, które wzięły udział w Konkursie. Wszystkim dzieciom gratulujemy, bo nieważne są miejsca, ale to, że aktywnie włączyłyście się w przygotowanie własnych choreografii. Mamy nadzieję, że za rok również spotkamy się na drugiej już edycji Konkursu . ORGANIZATORZY ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ (index.php?option=com_zoom Itemid=50 catid=173)

Pełna treść wiadomości na: http://www.bdk.lesko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=634&Itemid=53
bdk.lesko.pl, Źródło artykułu: bdk.lesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola