Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szpital w Lesku będzie rozbudowany

Data publikacji: 2017-11-05, Data modyfikacji: 2017-11-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W dniu 31 października w siedzibie Starostwa Leskiego podpisana została umowa o realizację: „Rozbudowy i przebudowy budynku Szpitala Powiatowego SP ZOZ w Lesku wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną".Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego pt.: „Spójność Przestrzenna i Społeczna". Umowę podpisali wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska i dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lesku Robert Płaziak.Całkowity koszt realizacji projektu wynosi blisko 20,0 mln zł. Dofinansowanie ze środków RPO wynosi blisko 10,0 mln zł i taką samą kwotę wyda Starostwo Leskie. Projekt zrealizowany będzie do końca października 2018 r.http://www.xn--naszepooniny-jcc.pl/nowosci/1709-szpital-w-lesku-bedzie-rozbudowany

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-9072157257973705875
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola