Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POSZUKUJEMY ZDJĘĆ DO ALBUMU O LESKU

Data publikacji: 2014-07-02, Data modyfikacji: 2014-07-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Towarzystwo Miłośników Leska i Okolic zwraca się z prośbą do mieszkańców i sympatyków Leska o pomoc w zbieraniu materiałów fotograficznych do albumu, który ukazywał będzie piękno i walory turystyczne gminy Lesko.Prosimy o nieodpłatne udostępnianie interesujących i dobrych jakościowo fotografii, prezentujących walory przyrodniczo-krajobrazowe, historyczne, kulturowe i atrakcje turystyczne Leska i okolic. Spośród zebranego materiału wybranych zostanie ok. 100 fotografii do albumu, który służył będzie do celów promocyjnych i informacyjnych. Nazwiska autorów wybranych zdjęć zostaną opublikowane w albumie, a w przypadku wyboru minimum 3 fotografii jednego autora, otrzyma on w nagrodę wydaną publikację albumową. Prosimy o przekazanie zdjęć:- w wersji elektronicznej - o minimalnej rozdzielczości 300 DPI, na adres: bdklesko_dyr@lesko.pl (bdklesko_dyr@lesko.pl) , lub- w wersji papierowej - w przypadku fotografii o wysokich walorach artystycznych lub historycznych, do sekretariatu Bieszczadzkiego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 1, 38-600 Lesko.Wraz z przekazywanymi fotografiami prosimy o załączenie następującego oświadczenia:„Oświadczam, że zrzekam się praw autorskich do fotografii, przekazanych na rzecz Towarzystwa Miłośników Leska i Okolic oraz wyrażam zgodę na ich bezpłatne wykorzystanie w albumie promującym gminę Lesko.”Na zdjęcia czekamy do 11 lipca 2014 r. Jednocześnie informujemy, że nie będziemy zwracać materiałów niewykorzystanych w albumie.Publikacja powstanie dzięki dotacji ze środków Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych w ramach projektu Alpy - Karpatom współfinansowanego przez Szwajcarię. Janusz RabiejPrezes Towarzystwa Miłośników Leska i Okolic

Pełna treść wiadomości na: http://www.bdk.lesko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=662&Itemid=53
bdk.lesko.pl, Źródło artykułu: bdk.lesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola