Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pani Burmistrz, rządzi się swoimi prawami

Data publikacji: 2013-02-02, Data modyfikacji: 2013-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Lesko od dawno przestało być „miastem marzeń”, w związku z tym jak w całej Polsce, i na świecie nawarstwiają się wciąż problemy z którymi należy się uporać. Zewsząd słychać słowa niepokoju przedsiębiorców i pracowników, którzy boją się o swoje jutro, a przede wszystkim młodych ludzi, którzy przez wzgląd na brak oferty zmuszeni są opuścić swoje miejsce urodzenia. Jako media, od początku zdawaliśmy sobie sprawę z istotnego dla nas wszystkich kontaktu, jakim jest Urząd Miasta i Gminy w Lesku, a przede wszystkim Pani Burmistrz, Barbara Jankiewicz.Pani Barbara, już od zaczątków komunikacji telefonicznej, emanowała olbrzymią dozą ironii i kpiny w stosunku do adresata wypowiedzi, jakim byli Redaktorzy naszej gazety. Możliwości spotkania, mimo ustaleń z Panią sekretarz nie było, nawet w dni których obowiązana jest przyjmować zainteresowane strony, fizycznie nie zastaliśmy Pani Burmistrz, do dzisiaj nie poznając przyczyn. Poczęliśmy kontaktować się drogą elektroniczną, czego efektem były odpowiedzi z zasadami ortografii i interpunkcji, z wykazaniem niekompetencji Redakcji. W rezultacie nie uzyskaliśmy żadnych rzeczowych informacji, nieustannie napotykając się na osobę Pani Burmistrz, która nie wywiązywała się ze swoich obowiązków wobec mediów. Ponad rok, sytuacja ta nie zmienia się mimo iż gazetę reprezentuje już gromada osób, które w ten sam sposób są traktowane przez Panią, Barbarę Jankiewicz i tu dnia 2012-11-02 11:53 UMiG Lesko napisał(a): cyt.: „Szanowna Pani Dziennikarz! Pomyliła Pani adres, albo gubi Panią brak wiedzy :)”.  Tego rodzaju wypowiedzi, abstrahując już od tego że obrażają osobę adresata, ale poważnie licują powadze pełnionego urzędu. Pani Burmistrz, nie dopełnia swojego obowiązku informowania mediów. W związku z pełnieniem swojej funkcji Pani Barbara Jankiewicz jest obowiązana do komunikacji z mediami, w tym do udzielania wywiadów i odpowiadania na kierowaną korespondencję. Te argumenty przytoczyliśmy w piśmie SKARGI, którą wniesiemy wstępnie na najbliższą sesję przed Radę Gminy i Miasta w Lesku, a jeśli to nie pomoże to do Wojewódzkiego Urzędu Podkarpackiego w Rzeszowie. Prawo w takich aspektach, działa w przewyższającym kierunku udostępniania informacji publicznej. Nie pozwolimy, by taki stan rzeczy był przez Panią Burmistrz bezkarnie kontynuowany.Małgorzata Mołczanhttp://www.facebook.com/notes/ma%C5%82gorzata-mo%C5%82czan/pani-burmistrz-rz%C4%85dzi-si%C4%99-swoimi-prawami/115866895259803

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-4500694274276191933
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola