Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

List od czytelnika.

Data publikacji: 2013-01-29, Data modyfikacji: 2013-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Ten pan skomentował post stary , ale myślę że ma rację odnośnie sportu .Napisał to w oświacie i sport z 2010 roku jak można poruszyć ten temat . oto jego wpis  - / Chciałbym poruszyć temat Leskiego sportu i człowieka który to ogarnia czyli p.Wojtanowskiego.P. Wojtanowski jest bogiem jeśli chodzi o różnego rodzaju sporty , pod warunkiem że jest się jego pupilkiem . To ma się wszystko . Dwa etaty jeden na orliku ,drugi zajęcia na hali w godzinach pracy na orliku ,to jest fart /Tylko jak tubyć jednocześnie w dwóch miejscach pracy ?/ ale co tam, Ostatnio przez przypadek znalazłem się na hali ,gdzie młodzi ludzie odbijali pod nadzorem instruktora piłki siatkowej /ćoś kiedyś wiedziałem że jest sekcja piłki siatkowej ale nie wiedziałem że aż tyle młodzieży przychodzi/ Z tego co wiem jest ich dwóch ,jednego znam a drugiego nie znam, ale ponoć on sam gra w Leskim klubie . tyle wstępu. Zmierzam do p.Wojtanowskiego który dzisiaj na spotkaniu z dziećmi w szkole podstawowej28.01.2013.powiedział aby nasze pociechy zapisywały się do sekcji piłki nożnej i siatkowej, / pomyślałem że mój chłopak mógł by pujśc na siatkówkę ./ Bo nie chce żeby wyrosły na bandytów !? Nie wiem o co mu chodziło ? Ale zaraz padło od strony P Wojtanowskiego że nauczyciele ze szkół Leskich będą prowadzili te zajęcia. Pytam się więc Czy w Lesku są tylko nauczyciele W-F któży mają podstawowe wiadomości o poszczególnych dyscyplinach sportu muszą prowadzić to bez uprawnień? .Nie mogą to robić ludziektórzy mają na to dokumenty wydane i podpisane przez ministra sportu ? Czy p Wojtanowski szef Oświaty i sportu nie ma dla takich ludzi pieniędzy i pomieszczeń aby ich zatrudnić ? A może to są osoby nieprzychylne p.Wojtanowskiemu Nawiasem mówiąc piłki nożnej nigdy nie lubiłem a w tą stronę idzie cały czas i widzę że pieniądze na ten sport to rzucone są w błoto. Czy nie można zainwestować pieniędzy tam gdzie są jakieś wyniki ? Czy na siłę trzeba ratować coś co już dawno zamieniło się w bagno ? /

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-6907178984964784512
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola