Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Liceum Plastyczne w Lesku

Data dodania: 2013-04-22
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
4-letnie Liceum Plastyczne w Lesku
Do klasy pierwszej przyjmowani są uczniowie, absolwenci gimnazjów, którzy nie przekroczyli 17 roku życia i pozytywnie zdali egzamin wstępny
z przedmiotów artystycznych.

Egzamin obejmuje: rysunek, malarstwo, kompozycja przestrzenna, sprawdzian z zakresu wiadomości o kulturze
i sztuce (rozmowa kwalifikacyjna), oraz teczka z pracami domowymi.
Egzamin jest konkursowy. O przyjęciu do szkoły decyduje ilość punktów uzyskanych z przedmiotów egzaminacyjnych oraz wyniki egzaminu gimnazjalnego.


Specjalność artystyczna:
* techniki graficzne,
* formy użytkowe: dekorowanie wnętrz.

Absolwent uzyskuje tytuł zawodowy - plastyk.
Egzamin wstępny do klasy pierwszej odbędzie się w dniu 11 CZERWCA 2013 r. (wtorek) o godz. 9:00 w budynku szkolnym przy ul. Piłsudskiego 29 (dawna Szkoła Drzewna). Podania należy składać do dnia 31 MAJA 2013 r. w sekretariacie szkoły al. J.Pawła II 18a.

Do podania należy załączyć: świadectwo ukończenia gimnazjum, zaświadczenie z wynikami z egzaminu gimnazjalnego, wykaz ocen za I półrocze kl. III, dwie fotografie, zaświadczenie lekarskie (od lekarza rodzinnego) o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w zawodzie.

Dla kandydatów szkoła organizuje ZAJĘCIA KONSULTACYJNE z zakresu przedmiotów egzaminacyjnych w dniach 14, 22 marca, 12, 18 kwietnia, 13, 20 maja, 2013 r. od godz. 9:00 do 12:00 w budynku szkolnym.
Na konsultacje należy przynieść:
blok rysunkowy, ołówek (może być 2B lub 3B),
farby plakatowe, pędzel, tekturkę do mieszania farb (paleta),
pojemnik na wodę
Kontakt
http://www.plastyklesko.pl/
e-mail: plastyklesko@gmail.com
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
herb leski

Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola