Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

JESTEŚMY CZĘŚCIA DEMOKRACJI!!!!!!!!

Data publikacji: 2013-01-07, Data modyfikacji: 2013-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
 Zaczynamy otrzymywać informacje że nasz blog przestaje się podobać. Otóż dane pokazują coś zupełnie innego.  Skoro jest 17 000 wejść  miesięcznie, z różnych krajów świata – nie tylko z Polski?   Nie podobamy się Starostwie  i  UMiG  Lesko?  To tylko dobrze o nas świadczy.  Przecież nasz cel nie jest taki. Natomiast są tytuły które trąbią jak jest wspaniale i piszą jak im partia nakazała. Naszą siłą jest zainteresowanie mieszkańców naszej społeczności PRAWDĄ! Od lat, to właśnie przysparzało nam naszych czytelników! Boli to że wybory się zbliżają a nie mogą kontrolować zgodnie z linią partii. Problemem są też nauczyciele bez wypłaty którzy szukają posłuchu na blogu! Zdesperowani poziomem kształcenia w naszych szkołach rodzice ! I to, że każdy może napisać jakie  ma zdanie o swoich reprezentantach wybranych demokratycznie. TO DLA WAS JESTEŚMY! JESTEŚMY CZĘŚCIA DEMOKRACJI!!!CZY WAM SIĘ TO PODOBA CZY NIE! Wam się marzy demokratura! Piastowanie funkcji publicznej wiąże się jednak nie tylko z posiadaniem łatwej kasy i nic nieróbstwem. Czasem trzeba ponieść konsekwencje swoich decyzji i czynów i usłyszeć bolesną prawdę o sobie!TO JEST WŁAŚNIE LESKO BEZ CENZURY!!! 

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-6071705092882374662
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola