Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja

Data publikacji: 2018-09-15, Data modyfikacji: 2018-09-17
A A AWydrukDrukuj  
 
o spotkaniu Przedsiębiorcze Bieszczady – szanse dla MŚP” „Przedsiębiorcze Bieszczady – szanse dla MŚP” 21 września 2018 r., godz. 11.00-13.30, Olszanica (www.palacwolszanicy.pl)   Agenda Otwarcie spotkania Adam Hamryszczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Razem można więcej – wykorzystanie walorów Bieszczad w tworzeniu sieciowych produktów turystycznych – przedstawienie zakresu wsparcia i zasad ubiegania się o dofinansowanie w poddziałaniu 1.3.2 Tworzenie sieciowych produktów przez MŚP, Program Operacyjny Polska Wschodnia                    Katarzyna Józefowicz, Sebastian Głąbicki – eksperci, PARP Green Velo i nie tylko – preferencyjne pożyczki na rozwój turystyki – przedstawienie zakresu wsparcia i zasad ubiegania się o pożyczki w instrumencie Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka Michał Pękalski – kierownik Funduszu Pożyczkowego, MARR S.A. Działaj lokalnie – wsparcie dla przedsiębiorców z Bieszczad – przedstawienie zakresu i zasad ubiegania się o dofinansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw w Osi Priorytetowej I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka,  Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego Małgorzata Jarosińska-Jedynak – Dyrektor Departamentu Wspierania  Przedsiębiorczości,    Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Sesja pytań i odpowiedzi/ konsultacje indywidualne link do rejestracji uczestników: https://www.polskawschodnia.gov.pl/rejestracja-na-spotkanie-przedsiebiorcze-bieszczady-szanse-dla-msp/ Partner

Pełna treść wiadomości na: esolina.pl/?p=6758
esolina.pl, Źródło artykułu: esolina.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola