Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dla Zdzicha

Data publikacji: 2014-10-23, Data modyfikacji: 2014-10-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Z inicjatywy Społecznego Komitetu zorganizowano akcję charytatywną na rzecz chorego artysty Zdzisława Pękalskiego, który na wiosnę tego roku ciężko zachorował. Poddany był wielomiesięcznej hospitalizacji. Obecnie potrzebne jest dalsze, kosztowne specjalistyczne leczenie i rehabilitacja. Zdzichu jest wspaniałym artystą, dobrym, otwartym człowiekiem, niezmiernie ważnym dla środowiska lokalnego i nie tylko. Niejednokrotnie wspierał potrzebujących ofiarowując swoje prace na aukcje charytatywne. Na apel organizatorów odpowiedzieli artyści z całej Polski przekazując swoje prace na ten cel. 19 października 2014 r. odbył się koncert charytatywny połączony ze zbiórką funduszy. Wystąpili podczas niego: Grupa przy gitarze z Cisnej, Bieszczadzka Rodzinka z Jankowiec, Grupa Diament z OPP, Kijanki, Mini żabki, Bieszczadzkie żabki, Iza Kaciuba, Michał Wójciak. Podczas koncertu recytowano wiersze autorstwa Zdzicha oraz wiersz zadedykowany właśnie jemu,,Przyjacielowi”. Komitet Społeczny składa serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom i uczestnikom koncertu za otwarte serca i dobroć. K. S.

Pełna treść wiadomości na: http://www.bdk.lesko.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=684&Itemid=53
bdk.lesko.pl, Źródło artykułu: bdk.lesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola