Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CZYTELNIK BLOGA PISZE

Data publikacji: 2013-04-16, Data modyfikacji: 2013-08-12
A A AWydrukDrukuj  
 
"Sukces BABY" polega na jej doświadczeniu i latach pracy w urzędzie i nie chodzi jej o to by zrobić coś pożytecznego i z sensem dla społeczeństwa, tylko by zbić kasę dla siebie. Dostrzegła to w okresie gazyfikacji Leska i pracy przy CZEREPACHU. Tamte lata były okresem trzepania kasiory dla siebie. Było wówczas z czego ciągnąć. Gocek załatwił większość spraw/ratusz, dworzec,szkoły, gazyfikację/ rozwiązał problemy, nawet z EKO FUNDUSZU pozyskał piętnaście milionów złotych dla Leska na gazyfikację i został olany przez Leszczan oraz przydupasów NAWROCKIEGO. CZEREPACH by rządził z BABĄ do dziś gdyby się nie potknął na przegraniu powiatu leskiego. Nastały czasy PETKI osobowość nijaka, jego wzorem był wójt z Olszanicy, który nic nie robiąc rządził do emerytury. BABA wykorzystała mierny okres rządów PETKI oraz NIEUDACZNEGO WERMIŃSKIEGO przystąpiła najpierw do ukrytej a następnie do jawnej ich krytyki i obiecanek czego to ona nie dokona. Wykorzystała okres kiedy była moda na rządy bab i się jej powiodło. Ponieważ pracowita ona nie jest,gdyż nigdy nie była, nie miała żadnego zaplecza politycznego więc udeptała sobie drogę do leskich banków i za kredyty interesy kanalizacyjne oraz okładania styropianem wszystkiego co można oklajstrować kupiła sobie biznes leski. W urzędzie i podległych jednostkach wprowadziła terror taki że komuna powinna przyjść do niej na nauki. Baby z koła gospodyń wiejskich obdzieliła kolorowymi spódnicami. Sołtysów komórkami telefonicznymi i prywatną gospodarką leśną, emerytów herbatkami i ciasteczkami, dobrodzieja mamoną i jest O.K. By się BABIE interes dalej kręcił zakłada gołą spółkę Lesko Sport na którą bierze kolejny kredyt a gmina go poręcza. Będzie to kwota na basen około 35 milionów zł plus 20 milionów jakie jest na gminie to razem 55 milionów i tym sposobem BABA będzie trzecią kadencję bo jaki wariat znajdzie się by zostać burmistrzem. Lub BABA wypnie się na leszczan i wyprowadzi z Leska ponieważ przy takim szmalu jaki ma nic w Lesku nie inwestuje a kurnik nad potokiem jest w stanie opłakanym. Może przyjdzie taki czas że odpowiednie służby zbadają dlaczego banki tak ochoczo udzielają kredytu w sytuacji kiedy nie ma podstaw ku temu i nie trzeba być ekspertem w dziedzinie bankowości by dostrzec gołym okiem że to prowadzi gminę do bankructwa. Obecny v-ce wójt z sąsiedniej gminy być może wystartuje w przyszłych wyborach i wygra z BABĄ w drodze rewanżu, ale niczego nie zdziała znając jego pracowitość. Będzie zwalał całą winę na BABĘ że zadłużyła gminę i przesiedzi do emerytury przy głupocie leskiego ludu. Patrząc na to wszystko mogę powiedzieć tak,- głosowałem na Gocka i namawiałem do tego innych ponieważ on jedyny widział problemy Leska oraz zagrożenie ze strony BABY i o tym pisał otwarcie. Czy Gocek ma dziś satysfakcję ze swej dalekowzroczności? Od jego znajomych wiem że jest załamany tym, że poświęcił dla Leska tyle czasu i energii na daremnie a miernoty w gminie i powiecie mają się dobrze.

Pełna treść wiadomości na: tag:blogger.com,1999:blog-4881332608819816002.post-3714884365967094010
leskobezcenzury.blogspot.com, Źródło artykułu: leskobezcenzury.blogspot.com
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  herb leski

  Powiat leski – powiat położony nad rzeką San w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. W jego skład wchodzą gminy: Lesko, Baligród, Cisna, Olszanica, Solina i miasto Lesko – siedziba powiatu. Powiat leży w obszarze górskim Bieszczadów i Gór Sanocko- Turczańskich. Od wschodu graniczy z powiatem bieszczadzkim, od zachodu i północy z powiatem sanockim, a od południa ze Słowacją.

  Atrakcją turystyczną są m.in. liczne parki krajobrazowe. Gospodarczo powiat jest ukierunkowany na rolnictwo i przetwórstwo drzewne. Na jego terenie znajdują się trzy parki krajobrazowe: Ciśniańsko – Wetliński, Park Krajobrazowy Doliny Sanu oraz Park Krajobrazowy Gór Słonnych. Na terenie gminy Cisna znajduje się piesze przejście graniczne na Słowację.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola